не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Сумки патріотам

Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 
Сумка
     
 

Еко-сумки для повсякденного вжитку сьогодні у безумовному тренді. А для патріотів України «маст хев» – це сумки із актуальними принтами на антивоєнну та патріотичну тематику. Кожен принт – це нагадування про нашу волелюбну країну та її незламних людей, про те, що перемога неминуча.

Наша компанія «Домінанта Текстиль» пропонує вам придбати яскраві та стильні еко-сумки шоппери, нанесення зображення на яких виконано сучасним методом DTF-друку.

Ця технологія широко застосовується на виробах, де зображення повинно бути особливо стійким. Сумки треба достатньо часто прати, тож DTF-друк – найкращий варіант нанесення у даному випадку. За його допомогою можна створювати максимально яскраві зображення із різноманіттям кольорів та відтінків.

Особливість технології DTF-друку в тому, що зображення спершу наноситься на спеціальну плівку, а вже потім переноситься на виріб. Клієнти «Домінанти Текстиль» вже оцінили переваги сумок та іншого текстилю з таким нанесенням:

  • зображення чітке, яскраве;

  • стійкість до прання та вигорання;

  • доступна ціна;

  • екологічність завдяки фарбам на водній основі.

Пропонуємо і вам придбати актуальну сумку для патріотів та користуватися нею із задоволенням та гордістю за свою країну!

Якщо ви бажаєте нанести зображення на сумку вдома власноруч, придбайте одну з наліпок від «Домінанта Текстиль». Ви зможете перенести малюнок вдома користуючись звичайною праскою.

Представникам рекламних компаній та виробників текстилю пропонуємо зробити нанесення на сумки замовника.