не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Маски багаторазові

Маска – предмет захисту, який є у кожної людини на планеті. Їх постійне носіння в громадських місцях – не найприємніше, що могло з нами статися, але це не привід засмучуватися і відмовлятися від них. Наше завдання – бути соціально відповідальними, захистити себе і близьких, а загальний настрій залежить тільки від нас. В «Домінанта Текстиль» ви можете замовити модні, прикольні тканинні маски для обличчя з нанесенням будь-якого малюнка за вашим дизайном. Давайте пройдемо цей карантинний час позитивно і безпечно.

Маски для дорослих і дітей 

Як не крути, масок багато не буває, адже, незважаючи на багаторазовість, завжди потрібна запасна. Виготовлені з тканини, наші маски практичні в експлуатації, приємні до тіла, комфортні в носінні. Пошиття можливе в трьох розмірах: для дітей, підлітків, дорослих. Ви можете забути про нудні блакитні і похмурі чорні маски. За вашим бажанням ми можемо виготовити продукцію в різних кольорах: сині, червоні, зелені і т. ін., а також нанести малюнок або зробити повнокольоровий друк на тканині.

Маски з корпоративним принтом

Люди контактують один з одним частіше, ніж озираються на всі боки. А це означає, що брендована маска точно не залишиться непоміченою. Замовивши маски з логотипом для співробітників і клієнтів, ви вирішуєте відразу кілька завдань: дбаєте і захищаєте їх, підвищуєте лояльність до компанії, отримуєте амбасадорів, які будуть рекламувати бренд або торгівельну марку, підвищуючи їхню впізнаваність.

Замовити багаторазові маски для обличчя можна в Києві, Дніпрі та інших містах, робимо доставку по Україні.