Маски багаторазові
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Маски багаторазові

Маски багаторазові

Маска "Пітта"

Маска - предмет захисту, який є у кожної людини на планеті. Їх постійне носіння в громадських місцях, не найприємніше, що могло з нами статися, але це не привід для розладів і відмови від них. Наше завдання бути соціально відповідальними, захистити себе і близьких, а загальний настрій залежить тільки від нас. В "Домінанта Текстиль" ви можете замовити модні, прикольні тканинні маски для обличчя з нанесенням будь-якого малюнка за вашим дизайном. Давайте пройдемо це карантинний час позитивно і безпечно.


Маски для дорослих і дітей


Як не крути, масок багато не буває адже, незважаючи на багаторазовість, завжди потрібна запасна. Виготовлені з тканини, наші маски практичні в експлуатації, приємні до тіла, комфортні в носінні. Пошиття можливо в трьох розмірах: для дітей, підлітків, дорослих. Ви можете забути про нудні блакитні та похмурі чорні маски, за бажанням, ми можемо виготовити їх в різних кольорах: сині, червоні, зелені і т.д., а також нанести малюнок або зробити повнокольоровий друк на тканині.


Маски з корпоративним принтом


Люди контактують один з одним частіше ніж озираються по боках. А це означає, що брендована маска точно не залишиться непоміченою. Замовивши маски з логотипом для співробітників і клієнтів ви вирішуєте відразу кілька завдань: дбаєте і захищаєте їх, підвищуєте лояльність до компанії, отримуєте Амбасадор, які будуть рекламувати бренд або торгівельну марку, тим самим підвищуючи її впізнаваність.

Замовити багаторазові маски для обличчя можна в Києві, Дніпрі та інших містах, робимо доставку по Україні.