не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Як зробити замовлення (How to place an order)

Замовлення на сайті

1. На сторінці продукції виберіть потрібні параметри.2. Додайте продукцію в корзину.


3. В корзині Ви можете завантажити свій макет.4. Після підтвердження замовлення Ви одразу ви можете його оплатити.Замовлення через менеджера

1. Ви залишаєте заявку.

2. З вами зв'яжеться менеджер.

3. Ви передаєте нам макет. Для цього потрібно написати на електронну пошту, яку Вам повідомить менеджер. У листі потрібно прописати всі бажані параметри продукції та прикріпити файл для друку. У разі відсутності файлу для друку або якщо він не відповідає технічним вимогам (переглянути), Вам будуть запропоновані послуги нашого дизайнера.

4. Якщо макет надсилаєте Ви, ми його перевіряємо та повідомляємо Вам результат. Якщо макет розробляє наш дизайнер, макет надішлемо на узгодження, тільки після цього відправляємо в роботу.

5. Ви робите оплату.

6. Ми запускаємо виробництво.

7. Ви отримуєте замовлення у зручний спосіб.ВАЖЛИВО !!! Узгоджуючи макет до друку, Ви берете на себе відповідальність за зміст, орфографію та пунктуацію в дизайн-макеті, незалежно від того, чи Ви надали макет, чи його розробляв наш дизайнер. Вичитування тексту, перевірка орфографії та пунктуації – це окрема послуга коректора, яку Ви можете замовити додатково. У розробку оригіналу дизайн-макету вона не входить. Ця домовленість є усною офертою між Вами (Замовником) та нами (Виконавцем).