не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

 Зверніть увагу! Мінімальне замовлення для друку на футболках чи кепках починається з 10 одиниць.

Для компаній, які бажають отримати зразки нашої продукції (до 10 штук), рекомендуємо зв'язатися з нами через чат або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Розгляд та розрахунок цієї заявки буде проведено в індивідуальному порядку.

Корпоративні футболки та кепки

Футболки 100% бавовна (за вашим макетом)
     
 
Футболка 100% поліестер (за вашим макетом)
     
 
     
 
Футболка за вашим макетом (біла та чорна)
     
 
Кепка
     
 

Надзвичайно затребувані та популярні у багатьох компаніях текстильні вироби – це корпоративні футболки та кепки. У цих брендованих виробах працюють, беруть участь у різноманітних виставках та форумах, весело та з користю проводять час на корпоративних заходах.

Врешті-решт, корпоративні футболки та кепки – це чудовий подарунок для партнерів, клієнтів, співробітників  компанії, друзів! В них можна гуляти, тренуватися, підкорювати гори чи річки! Такий подарунок свідчить про увагу, бажання співпрацювати та спілкуватися.

«Домінанта Текстиль» пропонує виготовити різноманітні види футболок та кепок, на які нанесені  повно кольорові лого чи зображення на ваше замовлення. До вашої уваги – футболки з поліестеру та бавовни у широкому спектрі кольорів і розмірів. Ви зможете обрати бажані характеристики виробу та надіслати нам вже готовий макет.

Серед наших пропозицій – понад 20 кольорів бавовняних футболок. Можна замовити місце розташування лого чи зображення спереду чи ззаду виробу, або на обох його боках, обрати конкретний розмір нанесення.

В асортименті кепок – п’яти- або шестиклинки з тканини різної щільності, із металевою застібкою чи липучкою. Колір також обирайте собі до вподоби.

Ми залюбки втілимо усі ваші задуми щодо створення стильних та яскравих корпоративних футболок та кепок. Якість виробів вас неодмінно порадує!

Замовляйте футболки та кепки з корпоративними лого чи зображеннями в «Домінанті Текстиль» накладом від 10 одиниць. Замовлення буде опрацьоване максимально оперативно та із урахуванням ваших побажань.