Пам'ятка дизайнеру.
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Пам'ятка дизайнеру.

               Для забезпечення належної якості готової продукції, всі макети перед друком, Типографія "Домінанта Прінт" проводить попередню оцінку у дизайнера на відповідність вимогам до друку. За необхідності наші дизайнери мають можливість запропонувати інші варіанти наданого матеріалу, щодо його поліпшення або надрукувати макет «як є». Якщо Ви були попереджені про можливі вади, але відмовилися від доопрацювання, в такому випадку ми знімаємо з себе відповідальність за вигляд продукції, що друкується, не враховуючи самого технологічного процесу друку та/або після друкарської обробки. Якщо Ви маєте сумнів або не маєте готового макету — його розроблення можна замовити у нас.

Затвердження макетів

Виготовлені або змінені макети підлягають затвердженню замовником, яке відбувається через електронну пошту або безпосередньо в типографії для уникнення спірних питань.

Технічні моменти

Програми та формати

Співробітники Типографії Домінанта Принт приймають макети програм Adobe Photoshop (CS5, CS6), Adobe Illustrator (CS5, CS6), Adobe Acrobat 9, CorelDRAW X5, 
Найзручнішим у більшості випадків форматом для передачі макетів є TIF, PDF.

Колірні моделі CMYK

Друк проводиться з файлів у колірній моделі CMYK. Макети RGB не приймаються. Якщо надається макет у колірній моделі RGB, ми не конвертуємо самостійно його в CMYK, адже кольори  RGB відрізняються від CMYK. У такому випадку потрібно змінити колірну модель макета, та надіслати знов.

Використання пантонів допускається. Їх назви повинні відповідати загальноприйнятим поліграфічним стандартам (присутні в спектрі пантонів). 

Обрізні поля

Обрізні поля мають бути не менше 2 мм для листової продукції.

Шрифти

Всі шрифти слід перевести в криві.

Роздільна здатність для растрових зображень

Роздільна здатність для растрових зображень має бути не менші 300 dpi, для широкоформатного друку – від 150 dpi.
Для векторної графіки роздільна здатність не має значення, але вбудовані растрові зображення мають бути не менше 300 dpi.

Тиснення і трафаретний друк

Підтримуваний розмір кліше для тиснення: до 623,7 см2 (формат А4).
Для тиснення, конгрев і трафаретного друку макет має бути виконаний у векторному форматі без застосування растрових зображень.

Передача макетів

Макети можна передати через форми замовлення на нашому сайті (до 30 Мб), по e-mail, передати на CD, DVD, USB-flash в наш офіс або завантаживши на файлообмінник. Після повідомте вашого менеджера на пошту або в формі зворотного зв'язку посилання на файл.


Зверніть увагу: технічні вимоги до макетів:

1.  Пам'ятка дизайнеру - файл

2. БРИФ НА СТВОРЕННЯ МАКЕТА  - файл

3. Візитка ( схема) - файл

4. Буклет А4 (2 фальца, геометрія  та розміри) - файл

5. Флаєр ЄВРО ( схема) - файл

6. Планінг ( схема) - файл

7. Обкладинка щоденника ( схема) - файл

 8. Кубрики проклейка блоків ( схема) - файл

9. Біндерованіе на металеву пружину - файл

10. Технічні параметри машин  - файлВАЖЛИВО!!! Погоджуючи макет до друку, Ви берете на себе відповідальність за зміст, орфографію та пунктуацію  в дизайн-макеті, незалежно від того, чи Ви надали макет, чи його розробляв наш дизайнер. Вичитування тексту, перевірка орфографії та пунктуації це окрема послуга коректора, яку Ви можете замовити додатково. В розробку оригінала дизайн-макету вона не входить. Дана домовленість є усною офертою між Вами (Замовником) і нами (Виконавцем).