не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Друк DTF

 Що таке DTF-друк?

DTF означає друк на плівці, direct-to-film. Це одна з нових технологій друку, яка дозволяє наносити повнокольорові зображення та написи з високим ступенем якості та насиченості на широкому спектрі текстильних виробів.

Це за своїй суттю повнокольоровий термотрансфер, але під час DTF-друку зображення наноситься спеціальним принтером на плівку. Далі в автоматичному режимі відбувається запікання ще сирого зображення, після чого воно вирізається та з допомогою термопресу переноситься з плівки на виріб. Поверхню виробу не потрібно попередньо обробляти. Процес переносу триває всього лише 15 секунд.

Цей метод має багато переваг перед шовкографією та прямим друком. Він відрізняється низькою собівартістю як для невеликих, так і для оптових замовлень.

Переваги DTF-друку

DTF-друк вигідний для виробників та замовників одягу, він майже універсальний, тобто застосовний на багатьох типах виробів та матеріалів. Ось тільки декілька його переваг:

  • Зображення яскраве, чітке, стійке до вигорання та прання.

  • Його можна застосовувати на готових виробах, або на стадії крою.

  • Підходить для друку на темних та світлих тканинах.

  • Зображення еластичне, не тріскається при розтягненні.

  • Ціна доволі низька на будь-яких тиражах.

  • Придатний для синтетичних та натуральних тканин.

  • Можливість наносити складні зображення, фото тощо.

  • Можливість надрукувати зображення на плівці, а перенести його пізніше.

  • Фарби для друку виготовлені на водній основі, екологічні та нешкідливі.

«Домінанта Текстиль» є експертом у всіх видах друку та більше 8 років разом із замовниками обирає найкращі його варіанти для різних виробів. Рекомендуємо звернути вашу увагу на технологію DTF-друку, особливо якщо важко реалізувати інші типи нанесення. Ми пропонуємо такі варіанті співпраці: нанесення на сумки, футболки та інші речі замовника, або рулонний друк, коли зображення можливо перенести на вироби згодом, за потреби. Звичайно, ви зможете придбати також речі з нанесенням з нашої колекції.

DTF-друк – це яскравість, гарна деталізація зображень, стійкість до дії зовнішніх факторів. Ми виготовимо для вас будь-які вироби будь-яким накладом за допомогою цієї сучасної технології.