Публічна оферта
Звонок бесплатный
0800330806

Публічна оферта

Це Сервісна угода (далі - Угода) регламентує порядок надання послуг інтернет-сервісом https://dmprint.com.ua (далі - Сервіс). Ця Угода є публічним договором відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та має відповідну юридичну силу.

Для особи, яка надає свій дизайн для друку (далі - Покупець), актом повного прийняття цієї Угоди є заповнення і відправка форми реєстрації на сайті.

Якщо Покупець не згоден з будь-яким з пунктів цієї Угоди, або з Угодою в цілому, йому необхідно утриматися від здійснення реєстрації або покупки послуг відповідно.

Використання послуг Сервісу передбачає згоду Покупцем з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі на момент прийняття ними цієї Угоди.

Керуючою компанією Сервісу є ФОП Левченко В.В. (Далі - Керуюча компанія), зареєстроване як фізична особа підприємець за законодавством України. Керуюча компанія здійснює загальне адміністрування Сервісу, підтримку його програмно-апаратного комплексу, технічну та консультаційну підтримку Покупателея, продажу товарів та послуг самостійно або через уповноважених дистриб'юторів, по договору Франшизи ФОП Зінченко Л.І.

Приймаючи цю Угоду, Покупець Сервісу (далі - Користувач) підтверджує, що:

1. він є повнолітнім і дієздатним особою, яка може здійснювати операції за своїм рішенням і на свій розсуд;

2. його дії дійсно спрямовані на отримання послуг Сервісу, в них не міститься злого умислу, шахрайських намірів, спроб порушити нормальну працездатність Сервісу, отримати несанкціонований доступ до інформації, яка є інтелектуальною власністю або комерційною таємницею Сервісу, використовувати сервіс нецільовим чином (наприклад, в як обмінного пункту, для цілей пошукової оптимізації та ін.), дискредитувати Сервіс або інших користувачів і т.п .;

3. за відомостями Користувача, його дії не порушують прав інтелектуальної власності третіх осіб;

4. контактна інформація, яка надається Користувачем Сервісу, є вірною, повною та актуальною;

5. при проведенні платежів на користь Сервісу Користувач має законні права на здійснення цих платежів;

6. платежі від Сервісу Користувачеві не здійснюються.

Діяльність Сервісу регламентується законодавством України, а також міжнародними правовими нормами, що діють на території України.

1. Послуги Покупцям

1.1. Сервіс надає Покупцям поліграфічних послуг з друку поліграфічної продукції.

1.2. Кожин готовий виріб, вироблене Сервісом в рамках надання послуг, виготовляється за індивідуальним замовленням Покупця. Повернення і обмін виробів з печаткою належної якості, які не підійшли за кольором, розміром, не проводиться (згідно "Правил побутового обслуговування населення", затверджених постановою КМ України від 16.05.1994 за номером 313).

1.3. Для мінімізації негативних наслідків, пов'язаних з невідповідністю готового виробу належної якості його уявного поданням, Покупцям настійно рекомендується ознайомитися з довідковими матеріалами Сервісу до моменту розміщення замовлення. Список довідкових матеріалів публікується на сайті Сервісу.

1.4. Сервіс використовує сучасні технології, обладнання та матеріали для надання ексклюзивних поліграфічних послуг найвищої якості. У той же час, як і в будь-якому виробництві, не виключені можливості появи браку внаслідок людського чинника, ситуативної некоректної роботи обладнання, що входить шлюбу від постачальників матеріалів і т.д. Сервіс проводить обмін або повернення коштів за вироби неналежної якості в разі, якщо претензія була пред'явлена ​​протягом 3 днів з моменту отримання вироби, вони не експлуатувалося, втрата якості сталася до моменту відправки вироби Покупцеві. Для встановлення об'єктивних причин втрати якості Сервіс має право провести спеціалізовану експертизу

1.5. Відповідальність за зміст зображення, надрукованого на виробі, і, зокрема, за відповідність файлу, переданого у виробництво, зображенню, представленому в магазині, несе Покупець. Сервіс не несе відповідальності і не зобов'язаний робити заміну виробу або повернення грошей у разі, якщо фактично віддруковане виріб відрізняється від його зображення в магазині з вини Покупця. Однак при отриманні обґрунтованої і аргументованою претензії від Покупця, адміністрація Сервісу може на свій розсуд здійснити заміну виробу або повернення грошей.

1.6. У разі, якщо відсутність або бездіяльність Покупця перешкоджає нормальному надання послуги (наприклад, при відсутності Покупця за адресою в узгоджене з кур'єрською службою час доставки, незатребуваність Покупцем замовлення на пошті в встановлені поштовою службою країни отримання терміни і т.д.), Сервіс має право зажадати покриття Покупцем витрат на повторне надання послуги цілком або частково (в тому числі на оплату вартості доставки, упаковки, виготовлення).

1.7. Авторські права на всі зображення власної розробки, надані Покупцем в процесі надання послуг, належать Покупцю.

1.8. Для оперативного інформування про зміни в порядку надання послуг Сервісу, графіку роботи, так само як і для передачі інших актуальних новин і повідомлень Покупець погоджується отримувати від Сервісу як регулярні розсилки, так і термінові (позапланові) повідомлення засобами e-mail, sms, факсимільного зв'язку, звичайної поштового зв'язку. Сервіс надає можливість припинення підписки за бажанням Покупця.

2. Інформація та її використання

2.1. Користувачі зобов'язані надати точну і правдиву інформацію в кількості, необхідній для надання послуг, які вони запитують / купують. Сервіс не продає і не передає інформацію про Користувачів третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених законодавством України.

2.2. Надання неточної контактної інформації або ненадання такої інформації на вимогу можуть служити підставою для затримки в наданні послуг до моменту отримання точних даних.

3. Обмеження відповідальності

3.1. Сервіс діє в інтересах своїх Покупців. У разі виникнення спірних ситуацій як між Сервісом і його Користувачами, так і за участю третіх осіб, ми робимо все законні і етичні заходи для захисту законних і етичних інтересів наших користувачів.

3.2. Всі надані послуги надаються за принципом "як є", задіяні технічні системи можуть включати невиявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.)

3.3. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань з причин, вказаних вище (виключаючи форс-мажор), Сервіс несе відповідальність в межах сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

3.4. Сервіс не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

3.5. Сервіс не несе ніякої відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин.

3.6. Сервіс залишає за собою право припинити обслуговування Покупця:

3.6.1. систематичне порушення загальноприйнятих правил мережевого етикету: спам, розміщення матеріалів, що розпалюють етнічну / релігійну ворожнечу, пропаганда важких наркотиків, деструктивних ідеологій (комунізм, фашизм, релігійні секти тоталітарного штибу) і т.д .;

3.6.2. зловмисні дії (злом, атака і ін.), спрямовані на несанкціоноване зміна стандартного порядку роботи Сервісу або ж на дискредитацію Сервісу;

3.6.3. у разі рішення суду, а також в інших, передбачених чинним законодавством випадках.

4. Оплата товару

 

4.1. Оплата готівкою при отриманні товару:

4.1.1. Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України.

4.1.2. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

4.2. Оплата банківською картою  Visa і MasterCard

4.2.1 Можлива оплата замовлення онлайн банківською картою через платіжну систему  оплат в інтернеті

 Liqpay картами Visa і MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Liqpay». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнта, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт. Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

 

4.3. Оплата за безготівковим розрахунком

4.3.1. Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати Оплата за рахунком. Перерахування на р / р. Після цього Ви будете переадресовані на сторінку зі згенерованим автоматично Рахунком-фактури. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

 

5. Доставка і отримання товару

 

5.1. Товар можливо забрати самовивозом за адресою вул..Театральна 6, м.Дніпро

5.2. Товар може бути доставлений перевізником «Нова пошта» за тарафами і умовами зазначеного перевізника.

6. Повернення товару

6.1 Повернення товару відбувається відповідно до норм Закону України «Про захист прав споживачів» № 1024-XII

6.2 Для повернення товару придбаного на сайті  https://dmprint.com.ua потрібно заповнити формуде в коментарях вказати номер замовлення 

6.3 Після узгодження повернення з менеджером, повернути в офіс за адресою Дніпро, Театральна, 6 або якщо повернення з іншого міста відправити перевізником "Нова Пошта" м.Дніпро, відділення №31. Повідомивши номер ТТН.

7. Зміни та доповнення

4.1. Ця угода не є остаточним, може бути змінено та доповнено.

8. Контакти

З усіх питань, що стосуються цієї Угоди, будь ласка, звертайтеся в службу підтримки, або за адресою вул..Театральна 6, м.Дніпро, Україна.