не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Публічна оферта (Public offer)

Dear visitors of the site dmprint.com.ua. If you need to read the public offer in English please leave a request and we will be happy to send it to you. 

1. Загальні положення

1.1. Ця Сервісна угода (далі - Угода) регламентує порядок надання послуг інтернет-сервісом https://dmprint.com.ua (далі - Сервіс). Ця Угода є публічним договором відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та має відповідну юридичну силу. Для особи, яка надає свій дизайн для друку (далі - Покупець), актом повного прийняття цієї Угоди є заповнення і відправка форми реєстрації на сайті.

1.2. Терміни в цій Угоді вживаються в наступному значенні: «Сервіс» - веб-сайт https://dmprint.com.ua/, який здійснює представлення та реалізацію товарів та/або послуг та є підконтрольним Продавцю. «Товар та/або Виріб» - полиграфическая продукция, изготовление которой пользователь может заказать на данном Интернет-сайте; «Продавець» - компанія,що реалізує товари та/або послуги через Сервіс. Для надання послуг щодо створення виробів Продавцем є ТОВ “Домінанта прінт” Для реалізації Товару Продавцем можуть залучатись дистриб’ютори на підставі укладення між ними відповідних договорів. Продавець повідомляє Покупця про залучення дистриб’ютора. “Користувач” - фізична особа, яка відвідує веб-сайт Сервісу незалежно від факту реєстрації та/або здійснення замовлення на веб-сайті. «Покупець» - фізична або юридична особа, яка уклала з Сервісом договір на умовах, викладених нижче.

1.3. Умови цієї угоди в частині конфіденційності та обмеження відповідальності стосуються всіх Користувачів незалежно від факту замовлення.

1.4. Якщо Користувач не згоден з будь-яким з пунктів цієї Угоди, або з Угодою в цілому, йому необхідно утриматися від здійснення реєстрації та/або покупки послуг Сервіса.

1.5. Користування Сервісом передбачає беззаперечну згоду Користувача з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі на момент прийняття ними цієї Угоди.

1.6. Приймаючи цю Угоду, Користувач Сервісу (далі - Користувач) підтверджує, що:

1. він є повнолітньою і дієздатною особою, яка усвідомлює свої дії та може керувати ними.

2. його дії дійсно спрямовані на отримання послуг Сервісу, в них не міститься злого умислу, шахрайських намірів, спроб порушити нормальну працездатність Сервісу, отримати несанкціонований доступ до інформації, яка є інтелектуальною власністю та/або комерційною таємницею Сервісу, використовувати сервіс нецільовим чином (наприклад, в як обмінного пункту, для цілей пошукової оптимізації та ін.), дискредитувати Сервіс або інших користувачів тощо;

3. його дії не порушують прав інтелектуальної власності третіх осіб;

4. контактна інформація, яка надається Користувачем Сервісу, є вірною, повною та актуальною;

5. при проведенні платежів на користь Сервісу Користувач має законні права на здійснення цих платежів;

6. платежі від Сервісу Користувачеві не здійснюються.

2. Послуги, що надаються Сервісом

2.1. Для Користувачів Сервісу доступні наступні послуги: друк поліграфічної продукції за індивідуальним замовленням Покупця та пов’язані з цим послуги, консультування щодо підбору продукції, дизайну тощо. продаж готової продукції.

2.2. Для мінімізації негативних наслідків, пов'язаних з невідповідністю готового виробу належної якості його уявного поданням, Сервіс рекомендує Покупцям обов’язково ознайомитися з довідковими матеріалами Сервісу до моменту розміщення замовлення. Список довідкових матеріалів публікується на сайті Сервісу.

2.3. Продавець використовує сучасні технології, обладнання та матеріали для надання ексклюзивних поліграфічних послуг найвищої якості. У той же час, як і в будь-якому виробництві, не виключена можливість наявності браку (продукції неналежної якості). Порядок дій при виявленні товару неналежної якості визначений розділом 5 цієї Угоди.Сервіс проводить обмін виготовленої продукції або повернення коштів за вироби неналежної якості в разі, якщо Покупцем буде пред’явлено претензію ​​протягом 3 днів з моменту отримання виробів, або виявлення неналежної якості товару, у випадку, якщо це неможливо було виявити при отриманні виробів; вони не експлуатувались на не мають ознак використання; втрата якості сталась до моменту відправлення виробів Покупцеві. Для встановлення об'єктивних причин втрати якості Сервіс має право провести спеціалізовану експертизу.

2.4. Відповідальність за зміст зображення, надрукованого на виробі, і, зокрема, за відповідність файлу, переданого у виробництво, зображенню, представленому на макеті Сервісу, несе Покупець. Продавець не несе відповідальності і не зобов'язаний робити заміну виробу або повернення грошей у разі, якщо фактично віддруковане виріб відрізняється від його зображення на веб-сайты Сервісу з вини Покупця. Однак при отриманні обґрунтованої і аргументованою претензії від Покупця, адміністрація Сервісу може на свій розсуд здійснити заміну виробу або повернення грошей.

2.5. У разі, якщо відсутність або бездіяльність Покупця перешкоджає нормальному надання послуги (наприклад, при відсутності Покупця за адресою в узгоджене з кур'єрською службою час доставки, незатребуваність Покупцем замовлення на пошті в встановлені поштовою службою країни отримання терміни і т.д.), Продавець має право звертатися до Покупця з обов’язковою до виконання вимогою про покриття Покупцем витрат на повторне надання послуги цілком або частково (в тому числі на оплату вартості доставки, упаковки, виготовлення).

3. Оплата товару

3.1. Всі розрахунки між Продавцем та Покупцем здійснюються виключно в національній валюті України гривні.

3.2. Покупець має право скористатись одним зі способів оплати, визначених цим розділом Угоди.

3.3. Оплата банківською карткою Visa і MasterCard

3.3.1. Сервіс дозволяє провести оплату онлайн за допомогою платіжної системи Liqpay картами Visa і MasterCard.

3.3.2.Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Покупцю буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Liqpay». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнта, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт. Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

3.3.3. Сервіс не бере жодних комісій за оплату за допомогою платіжної системи, однак Покупцям слід ознайомитись з правилами здійснення платежів та комісією свого банку.

3.4.4. Продавець залишає за собою право в будь-який момент змінити платіжну систему на іншу без додатково повідомлення про це Покупця.

3.3.5. Продавець не несе відповідальності за роботу платіжної системи та не гарантує що вона буде працювати коректно. У випадку виникнення проблем з оплатою, Покупцю слід звернутись до Сервісу для погодження іншого способу оплати.

3.4. Безготівкова оплата на банківський рахунок

3.4.1. Безготівкова оплата на банківських рахунок здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Покупцю буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати Оплата за рахунком. Перерахування на розрахунковий рахунок. Після цього Покупця буде переадресовано на сторінку зі згенерованим автоматично Рахунком-фактурою. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

3.5. Продавець має право за власним бажанням для передачі первинних документів застосовувати засоби та програмне забезпечення для електронного документообігу в порядку встановленому Законом України від 05.10.2018 р. №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» та на умовах сервісних програм, що надають послуги з електронного документообігу.

4. Доставка і отримання товару

4.1. Покупець може отримати товар одним з наступних способів на вибір Покупця: самовивіз за адресою: м. Дніпро, вул. Театральна, буд. 6 доставка службою експрес доставки “Нова пошта”.

4.2. Продавець залишає за собою право часткового або повного, тимчасового або постійного скасування та/або заміни будь-якого зі способів доставки, визначених п. 5.1. цієї угоди.

5. Обмін та повернення товару

5.1. Кожен готовий виріб, вироблений Продавцем, виготовляється за індивідуальним замовленням Покупця. Повернення і обмін виробів з друком належної якості, які не підійшли за кольором, розміром, не проводиться (згідно "Правил побутового обслуговування населення", затверджених постановою КМ України від 16.05.1994 за номером 313).

5.2. Повернення товару неналежної якості відбувається виключно у відповідності до норм Закону України «Про захист прав споживачів» № 1024-XII та умов цієї Угоди.

5.3. Для повернення товару придбаного на сайті https://dmprint.com.ua Покупцю потрібно заповнити форму. 5.3. Після отримання заявки від Покупця, Продавець здійснює аналіз такої заявки та приймає рішення щодо повернення товару.

5.4. Після узгодження повернення з менеджером, Покупець має вчинити одну з наступних дій: - повернути товар за адресою: м. Дніпро, вул. Театральна, 6; - доставка службою експрес доставки “Нова Пошта”, за реквізитами Отримувача,що будуть надані менеджером.

5.5. Вартість доставки за повернення товару підлягає сплаті Покупцем. Повернення товару з використанням послуги “накладений платіж” заборонено.

5.6. Повернення грошових коштів здійснюється погодженим Сервісом та Покупцем способом після отримання Сервісом товару.

6. Обмеження відповідальності

6.1. Сервіс діє в інтересах своїх Користувачів та Покупців. У разі виникнення спірних ситуацій як між Сервісом і його Користувачами, так і за участю третіх осіб, ми робимо все законні і етичні заходи для захисту законних і етичних інтересів наших користувачів.

6.2. Всі надані послуги надаються за принципом "як є", задіяні технічні системи можуть включати невиявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.)

6.3. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань з причин, вказаних вище (виключаючи форс-мажор), Продавець несе відповідальність в межах сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

6.4. Продавець не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

6.5. Сервіс не несе відповідальності за порушення в роботі Сервісу, якщо таке порушення викликане дією форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Такими діями, зокрема, є дії органів державної влади, місцевого самоврядування, пожежа, повінь, землетрус, інші стихійні дії, відсутність електроенергії та / або збої роботи комп'ютерної мережі, страйки, громадянські заворушення, безлади, карантин, глобальні перебої в роботі релевантних сегментів мережі Інтернет, збої систем маршрутизації, збої в розподіленої системі доменних імен, збої, викликані хакерськими і DDOS-атаками, комп'ютерними вірусами. У разі виникнення форс-мажорних обставин встановлені терміни по виконанню зобов'язань Сервісом, переносяться на термін, протягом якого діють виникли обставини.

6.6. Сервіс залишає за собою право відмовити в обслуговуванні Користувача або Покупця за наявності хоча б однієї з наступних підстав : систематичне порушення Користувачем або Покупцем загальноприйнятих правил мережевого етикету; Замовлення Покупця містить матеріали протизаконного або аморального характеру, в тому числі, але не виключно матеріали, що містять погрози або заклики до розправи, сприяють розпалюванню ворожнечі, містять зображення порнографічного характеру, містять персональні дані третіх осіб, пропагандують злочинну діяльність, мають шахрайський характер, а також порушують інші права та інтереси фізичних та юридичних осіб та вимоги чинного законодавства України, або матеріали Покупця викликають сумніви у їх законності. Покупцем або Користувачем здійснюються зловмисні дії (злом, атака і ін.), спрямовані на несанкціоноване зміну стандартного порядку роботи Сервісу або ж на дискредитацію Сервісу; за рішенням суду, а також в інших, передбачених чинним законодавством випадках.

6.7. Сервіс не несе відповідальності за порушення авторських та/або суміжних прав третіх осіб. Здійсненням замовлення Покупець підтверджує, що всі авторські та/або суміжні права на зображення, які надаються Покупцем Сервісу належать Покупцю. У випадку порушення авторських та/або суміжних прав третіх осіб, відповідальність перед ними несе Покупець, а Сервіс не приймає претензій щодо таких порушень.

7. Політика конфіденційності

7.1. Політика конфіденційності Сервіса регулюється Умовами обробки персональних даних. Ознайомитись з умовами обробки персональних даних можна за посиланням https://dmprint.com.ua/agreement

7. 2. Сервіс може використовувати зразки Продукції, виготовленої для Покупців, або її фото- чи відеозображення у своїх маркетингових цілях, зокрема у каталогах, презентаціях, на інформаційних та рекламних ресурсах, в тому числі Продукції, яка містить логотипи, торговельні марки або іншу інформацію, яка дозволяє ідентифікувати Покупця. Таке використання Продукції не є порушенням умов Конфіденційності та не потребує додаткової згоди Покупця. У випадку, якщо Покупець не дозволяє або заперечує проти використання зразків Продукції відповідно до цього пункту, він зобов’язаний надіслати Сервісу письмову заборону на використання Продукції на online@dmprint.com.ua

8. Інші умови

8.1. Сервіс є власником всіх майнових і немайнових прав усіх об'єктів інтелектуальної власності, пов'язаних з діяльністю Сервісу. Використання об'єктів інтелектуальної власності Сервісу без отримання письмового дозволу заборонено.

8.2. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

8.3. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов'язаних з використанням Сервісу, Покупець та Сервіс докладуть усіх зусиль для їх вирішення шляхом проведення переговорів між ними. У разі, якщо суперечки не будуть вирішені шляхом переговорів, спори підлягають вирішенню в порядку, встановленому чинним законодавством України.

8.4. Ця Угода складена українською мовою і опублікована на веб-сайті Сервісу. У разі внесення змін до цієї Угоди, вони починають діяти з моменту їх публікації на Сайті. Використання Сервісу завжди регламентується останньою опублікованою на Сайті версією цієї Угоди.

9. Контакти

9.1. З усіх питань, що стосуються цієї Угоди, будь ласка, звертайтеся в службу підтримки Сервісу, або за адресою: вул. Театральна 6, м.Дніпро, Україна.