не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Рулоний друк DTF

1
Виберіть характеристики і параметри замовлення:
Ширина рулону (мм):
580 мм максимальна ширина друку на рулоні
Друк:
Плівка:
Завантажити макет:
Завантажити
2
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Для даної продукції значення "Тираж" дорівнює значення "Погонний метр".
Тираж (шт)
Термін виготовлення.
23.07.24
Підсумок

Сучасна альтернатива прямому друку на різноманітних виробах – це DTF-друк (direct-to-film). Ця технологія використовує чорнила на водній основі у друці на спеціальній плівці, на звороті якої нанесений порошкоподібний клей. Плівка сушиться під впливом високих температур, далі її можна використовувати миттєво, або зберігати деякий час до моменту переносу зображення на виріб.

DTF-друк придатний для роботи із різноманітними матеріалами, у нього ціла купа переваг:

  • відносно невелика вартість у будь-яких накладах;
  • яскраве, чітке зображення;
  • можливість переносу «складних» малюнків та фото;
  • стійкість зображення до вицвітання та чисельного прання;
  • можливість друку на темних та світлих тканинах;

«Домінанта Текстиль», як експерт у своїй галузі, пропонує виробникам одягу та представникам рекламного бізнесу замовити у нас рулонний друк зображень із використанням технології DTF. Це значно спростить процес виробництва та зменшить собівартість вашої продукції у порівнянні з використанням інших способів нанесення зображень на текстиль. Також важливо, що ці зображення будуть гарантовано якісними та стійкими, що обов’язково відзначать ваші клієнти.

Крім рулонного друку, пропонуємо зробити нанесення на речі замовника (сумки, футболки тощо).

Наліпки з DTF-друком

DTF-друк дає ще одну можливість для нанесення зображень на вироби. Зворотній бік плівки покритий клеєм, таким чином зображення з неї можна перенести на виріб не одразу, а через деякий час. Цим можна скористатися, якщо ви хочете запропонувати покупцям яскраві наліпки, які вони зможуть нанести на одяг або іншу поверхню самостійно вдома.

Це зробити дуже просто: якщо в виробничих умовах наліпка прикладається на виріб та піддається впливу температури в спеціальному пристрої, то вдома можна розмістити наліпку у необхідному місці та просто добре пройтися по ній праскою. Після цього плівку потрібно зняти холодною, а малюнок або логотип залишиться на поверхні.

Зображення виходить приємним на дотик, добре розтягується та не тріскається. Все це гарантує, що річ із яскравою наліпкою служитиме вам довго.

«Домінанта Текстиль» розробляє колекції наліпок на будь-який смак. Серед переваг такого способу нанесення – доступна ціна завдяки використанню DTF-друку та можливість нанести зображення самостійно.

Наліпки можуть бути різноманітними – корпоративними, рекламними, та, звичайно, патріотичними, що сьогодні дуже актуально!