не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Світшот

Светр унісекс (толстовка)
Еластичні манжети на рукавах і поясі з подвійним декоративним швом.
Щільність тканини: 290 г/м2. Склад: 35% бавовна, 65% поліестер.
Темно-сірий меланж (GM) cклад: 61% бавовна, 31% поліестер, 8% віскоза.
Світло-сірий меланж (AS) cклад: 67% бавовна, 31% поліестер, 2% віскоза.


Розмір:
Колір:
Наявість кольорів уточнюйте у менеджера
Нанесення на спині:
Нанесеня на грудях:
Розміщення лого спереду:
Розміщення лого ззаду:
Завантажити макет:
Завантажити
Тираж (шт)
Термін виготовлення.
22.07.24
Підсумок

Модно, зручно, елегантно: так можна стисло описати реглани, які вже довгий час не виходять з трендів. Окрім того, що вони надзвичайно комфортні та теплі, такі светри можуть стати ідеальним варіантом корпоративного одягу. Реглани – найбільш класичний варіант светрів, тому підійдуть для співробітників компаній навіть зі стриманим офісним дрес-кодом.

Наша компанія «Домінанта Текстиль» пропонує брендування регланів на ваше замовлення. Друк на регланах – чудовий спосіб персоналізувати ці текстильні вироби та вирізнити їх від звичайних светрів.

За допомогою друку на светрах та регланах можна створити не лише одяг для персоналу, а й стильні подарунки для клієнтів та партнерів. Комфортний реглан буде нагадувати їм про ваше піклування та надихатиме на подальшу співпрацю.

Спеціалісти «Домінанти Текстиль» зможуть виготовити реглани з нанесенням лого, зображення або тексту, які ви запропонуєте. Сучасне обладнання, на якому ми працюємо, дозволяє виконувати нанесення якісно та у стислі терміни. Ми пропонуємо моделі светрів широкого спектру кольорів з еластичними манжетами на рукавах і поясом з подвійним декоративним швом. Мінімальний наклад замовлення – 5 (п’ять одиниць).

Чекаємо на ваші замовлення, із задоволенням реалізуємо ваші задуми!