не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Худі (светр) с капюшоном

Худі з капюшоном

Нашивні кишені спереду. Еластичні широкі манжети на рукавах і поясі.
Шнурок капюшону в колір реглана.

Щільність тканини: 290 г/м2. Склад: 35% бавовна, 65% поліестер
Темно-сірий меланж (GM) склад: 61% бавовна, 31% поліестер, 8% віскоза
Світло-сірий меланж (AS) склад: 67% бавовна, 31% поліестер, 2% віскоза

Розмір:
Колір:
Наявість кольорів уточнюйте у менеджера
Нанесення на спині:
Нанесеня на грудях:
Розміщення лого спереду:
Розміщення лого ззаду:
Завантажити макет:
Завантажити
Тираж (шт)
Термін виготовлення.
27.02.24
Підсумок

Зручність та стиль об'єднались в сучасних худі та светрах, створених для чоловіків та жінок, які дотримуються останніх модних тенденцій. Ці текстильні вироби ідеально підходять для повсякденного використання вдома, на вулиці чи навіть на роботі.

Наша компанія «Домінанта Текстиль» пропонує друк на худі, светрах, регланах та іншому одязі.

З метою підкреслення корпоративної ідентичності, пропонуємо вибрати друк власного логотипу чи тематичного малюнка на худі з капюшоном. Це виділить їх серед звичайних светрів і толстовок.

Друк на светрах з капюшоном може бути чудовою ідеєю для корпоративних подарунків, які завжди цінуються гостями і клієнтами компанії. Крім того, персоналізовані худі із власними принтами стануть гарними подарунками для співробітників.

Таким чином, худі та светри із власним дизайном стають не просто елементами гардеробу, а справжнім виразом вашої корпоративної культури та вдячності співробітникам і клієнтам.

«Домінанта Текстиль» виготовить светри та худі з капюшоном з нанесенням будь-якого зображення або тексту. Ми пропонуємо великий вибір кольорів та розмірів виробів.  До вашої уваги – друк на худі з нашивними кишенями спереду, еластичними широкими манжетами на рукавах та поясі. Шнурок капюшона відповідає кольору виробу. Мінімальне замовлення – 5 (п’ять) одиниць.

Ми чекаємо на ваші замовлення і готові втілити всі ваші задуми!