не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Худі (светр) с капюшоном на блискавці

Худі з капюшоном на блискавці.

Прихований замок-блискавка в колір реглана.Нашивні кишені спереду. Еластичні широкі манжети на рукавах і поясі. Шнурок капюшону в колір реглана.

Щільність тканини: 290 г/м2. Склад: 35% бавовна, 65% поліестер
Темно-сірий меланж (GM) склад: 61% бавовна, 31% поліестер, 8% віскоза

Розмір:
Колір:
Наявість кольорів уточнюйте у менеджера
Нанесення на спині:
Нанесеня на грудях:
Розміщення лого спереду:
Розміщення лого ззаду:
Завантажити макет:
Завантажити
Тираж (шт)
Термін виготовлення.
27.02.24
Підсумок

 У модному світі худі – це вироби, які уособлюють зручність та комфорт. А ще вони універсальні та можуть використовуватися вдома, на пробіжці, на різноманітних зустрічах. Худі з капюшоном на блискавці також можна вдягати й на роботу: нанесення лого чи корпоративних зображень перетворюють повсякденний одяг у елемент корпоративної ідентичності.

У нашій компанії «Домінанта Текстиль» ми пропонуємо друк на худі с капюшоном на блискавці або на будь-якому іншому типі светрів. Наш досвід друку на одязі сягає понад 8 років, ми гарантуємо високу якість та роботу у стислі терміни.

Якщо ви хочете виразити свою вдячність співробітникам, партнерам чи клієнтам, подаруйте їм ваші фірмові худі! Такі подарунки дуже цінуються, оскільки худі та светри – дійсно комфортні та функціональні речі, які завжди нагадуватимуть про вашу компанію.

«Домінанта Текстиль» пропонує до вашої уваги друк на светрах чи худі з капюшоном на блискавці у широкому спектрі кольорів. Вироби мають нашивні кишені спереду, широкі еластичні манжети на рукавах і поясі. Колір прихованого замка-блискавки та шнурка капюшону відповідатиме основному кольору виробу. Мінімальне замовлення – 5 (п’ять) одиниць.

Ми з радістю виконаємо ваші замовлення та втілимо ваші задуми!