не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний
Потрібна консультація? Телефонуйте 0800 331 356 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!

Промо намети

Намети з конструкціями. Трафарет
Намети з конструкціями. Сублімація

Потрібна консультація? Телефонуйте 0800 331 356 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!

Брендування наметів перетворює невиразні конструкції в привабливі місця продажів, виставок, які самі привертають до себе увагу людей. Вони не губляться на тлі стандартних, однотипних наметів, помітні в міському просторі і крім рекламного мають і практичне призначення - це робочий простір, який  захищає від вітру, опадів і палючого сонця.

 

У нас ви можете замовити намети під ключ: з пошиттям, виготовленням металоконструкцій і печаткою на них. Опціонально ви можете відмовитися від металоконструкції і друку. Ми передбачили безліч конфігурацій, щоб ви могли купити намет, який ідеально підійде під ваші цілі і умови експлуатації.

Характеристика наметів

Торгові та рекламні намети можна замовити в одному з розмірів:

● 1500х1500 мм

● 2000х1500 мм

● 2000х2000 мм

● Індивідуальні через менеджера

 

Для пошиття ми використовуємо Оксфорд - зносостійку тканину з водовідштовхувальним ефектом. Брендування відбувається методом трафаретного або сублімації. Нанесення зображень можливо з двох або трьох сторін.

Для зручності установки намети, тент виготовляється цельношітий або кожна стінка окремо. Стінки кріпляться на липучках або зав'язках. Доступні різні типи дахів: подвійні, чотирьохскатні. Якщо у вас є питання або уточнення, зв'яжіться з нами зручним способом або замовте зворотний дзвінок. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію і проконсультують вас.

Замовити намет

Оформляйте замовлення онлайн, доставка в Київ, Дніпро, Одесу, Харків та інші населені пункти при наявності служби перевізника у вашому місті. Вкажіть параметри і характеристики намету і тут же завантажте макет. Ви відразу побачите ціну і дату готовності замовлення за умови оплати в цей же день.