не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Домашній текстиль

Серветка
Фартух
Подушка
Штора кімнатна
Штора душова
Скатертина
Прихватка
Шезлонг
Плед
Рушник

Друк на текстильній продукції - це можливість не обмежуватися стандартним асортиментом, а отримати унікальні предмети побуту, створити особливу атмосферу як свого закладу так і вдома. У нас ви можете замовити подушки, скатертини, серветки, кімнатні і душові штори по своєму унікальному дизайну. У послугу виготовлення входить пошиття домашнього текстилю на замовлення по зазначених розмірах і друк на ньому.


Ми наносимо зображення на габардин і атлас, шифон, шовк. Подушки з вишивкою виготовляються з велюру. Саме ці тканини дають можливість друкувати будь-які візерунки і зображення високої якості, зберігаючи всю точність передачі кольору. В експлуатації виробу невибагливі, досить їх прати і прасувати на відповідному режимі.


Текстиль для корпоративних клієнтів


Атмосфера і комфорт - те, за що готовий платити будь-який клієнт. Часто вона криється в дрібницях: серветках, скатертинах, шторах, подушках - особливо це відчувається в готелях і ресторанах. Вишивка або друк на тканині підкреслить ексклюзивність закладу. Замовляйте домашній текстиль з індивідуальним дизайном в Києві, Дніпрі або з доставкою по Україні. Вкажіть необхідний тираж і деталі доставки онлайн, або зв'яжіться з нами для консультації.


Ексклюзивний домашній текстиль для дому


Приймаємо замовлення від 1 одиниці, тому, якщо вам потрібно ексклюзивний виріб з печаткою на текстилі для будинку - сміливо звертайтеся до нас. Під ваш дизайн-проект ми виготовимо і нанесемо потрібне зображення на штори, тюль з шифону, подушки, серветки. Втілити свої дизайнерські ідеї через друк і вишивку на домашньому текстилі тепер реально і доступно. Оформляйте замовлення онлайн. Залишилися питання? Телефонуйте або заповнюйте форму для зворотного зв'язку.