не визначений
0800330806  
Дзвінок безкоштовний

Зимовий одяг

Світшот
Худі (светр) с капюшоном
Худі (светр) с капюшоном на блискавці
Шапка
Балаклава
Бафф
Шаль
Шарф
Рукавички
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Світшот унісекс
Світшот унісекс
Світшот унісекс
Світшот унісекс
Світшот унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс
Худі унісекс

 Коли ми обираємо для себе зимові речі, то звертаємо увагу на їхню зручність, красу та здатність зігріти у холодну пору року. Зимовий одяг, який пропонує вам «Домінанта Текстиль», на 100% відповідає цим вимогам! А ще він модний, а завдяки якісному нанесенню, може стати ще й стильним корпоративним одягом.

Зимовому брендованому одягу будуть дуже раді співробітники та гості будь-якої компанії. Такий дарунок красномовно свідчить про піклування та увагу. У свою чергу, одяг з нанесенням логотипу буде працювати на впізнаваність бренду, збільшувати коло потенційних покупців та партнерів.

Що ми пропонуємо обрати до осінньо-зимового сезону? Це різноманітні светри, худі й реглани, шарфи, шапки, баффи й рукавички. Звичайно, на цих речах ми зробимо нанесення вашого лого чи фірмового зображення за допомогою сучасного обладнання, яке ми обновили цьогоріч. Завдяки майстерності досвідчених професіоналів «Домінанти Текстиль», нанесення виходять надзвичайно яскравими і якісними, зимові речі при адекватному догляді будуть служити вам довгий час.

Серед зимового брендованого одягу найбільшим попитом користуються різноманітні види светрів та худі, а також головні убори.

Якщо ви віддаєте перевагу одягу без капюшона, пропонуємо обрати класичні реглани. Для прихильників більш вільного корпоративного стилю будуть доречними худі з капюшоном, на блискавці чи без. Такі вироби стануть найулюбленішими для ваших співробітників, бо в них надзвичайно комфортно взимку!

Шапки ми виготовляємо з кашкорсе, флісу чи акрилу різної щільності. Серед наших пропозицій багато варіантів моделей та кольорів, а за допомогою термодруку ми нанесемо на шапки лого чи зображення за вашим бажанням.

Ваш колектив вирушає у зимову подорож? Не забудьте замовити балаклави та універсальні баффи з нанесенням логотипу, щоб вигідно виділятися з-поміж інших туристів.

Обирайте зимовий одяг та розкажіть нам, якими ви хочете бачити лого чи зображення на ньому. Тільки уявіть, як суперово виглядатиме ваша команда в зимовому одязі з фірмовим нанесенням! Звертайтесь до менеджерів «Домінанти Текстиль», які з радістю порадять вам найкращі вироби та проконсультують щодо варіантів нанесення.

З нами буде тепло та зручно, чекаємо на ваші замовлення!