не визначений
0800330806
Дзвінок безкоштовний

Музичне вітання з Пасхою

Вітаємо, друзі!

Творчий цех «DominantaBand» підготували для вас неймовірне музичне вітання з Пасхою та реліз до композиції «Що таке Пасха на прикладі бізнес-відносин» від засновника рекламно-виробничої групи «Домінанта Прінт» Віктора Левченка.

А ось і наш музичний подарунок від "DominantaBand".

Що таке Пасха на прикладі бізнес-відносин

«Я підприємець, людина бізнесу, і мені подобається бізнес тим, що він не дає тобі можливості довго помилятися, гіпотези і теорії дуже швидко перевіряються на життєздатність. Це створює навичку приймати правильні і точні рішення без фатальних помилок. На мою думку, нерозуміння суті Пасхи, а отже рішення і дії, – це фатальна помилка у житті. І на прикладі бізнес-стосунків хотів би спробувати пояснити, що таке Пасха, навіщо він неодмінно потрібен людству!


Почнемо з того, що таке взагалі бізнес. Які основні складові бізнесу.


1.      Це бізнес-ідея засновника, творця. Певне бачення того, як все це має функціонувати і для кого, яку проблему має вирішувати.

2.      Це інструкції, стандарти, правила, що і як робити для реалізації бізнес-ідеї. Успішність виконання цих інструкцій вимірюється таким показником як ефективність.

3.      Бізнес-команда, виконавці бізнес-ідеї, яким надано в управління весь бізнес, окрім права власності та права на зміну основних інструкцій. Люди, які знаходяться в бізнес-стосунках з засновником.

 

Що таке світ, в якому ми живемо.

1.      Ідея Творця, Засновника світу. Те, як Він його бачить, те, для чого і для кого Він його створив.

2.      Інструкції, стандарти, правила, що і як робити для того, аби ця ідея Творця гармонійно існувала. Про ці інструкції ми частіше чуємо як про заповіді, Закон Божий.

3.      Люди, виконавці, головні дійові і відповідальні особи за реалізацію і функціонування ідеї Творця, господарі планети Земля, яка надана їм в управління, але не у власність. Ми приходимо голі й босі в цей світ і йдемо з нього такими ж.


Але у Творця ситуація ускладнилася тим, що він знаходиться у родинних стосунках з усіма виконавцями. Він їх Батько, Він їх любить.

 

Сімейний бізнес – непроста справа в українських реаліях та з українською ментальністю. Чому?


Тому що часто в сімейних бізнесах починається нехтування ефективністю, виконанням інструкцій заради збереження стосунків. Починається змішування професійного та особистого. Або ще гірше: синок або внучок вирішить, що він тут горбатиться вже не перший рік та вже цю справу розуміє краще за засновника. Для нього інструкції якісь занадто старомодні та жорсткі, а відсоток від прибутку – це копійки. Йому б право власності отримати, бо той недолугий старий щось мало уваги йому приділяє, і бізнес-ідея старого – «відстій».

 

Чи часто ми такі закиди робимо Засновнику світу, а за родинними стосунками Небесному Батьку?

 

Чи довго протримається такий бізнес? Чи довго протримається бізнес, в якому нехтують ефективністю? В якому кожен робить, що хоче, і кожен сам собі начальник? Впевнений, що кожен підприємець, засновник і творець бізнесу знає єдину правильну відповідь на це питання, якщо він хоче бачити свій бізнес ідеальним і саме таким, яким він його задумав. І в якому напрямку він відправить всіх «зірок», ледацюг, псувачів майна та інших незгодних?

 

Але чи може повноцінний, масштабний бізнес існувати тільки з одним засновником, без управлінців та виконавців? А чи може топ-менеджер замінити засновника і взяти на себе функцію творіння? Ні, це неможливо. Навіть коли у бізнеса є декілька засновників, творець там завжди тільки один! Це важливо розуміти. В бізнесі стається трагедія, коли хтось починає брати на себе функцію творця. Такий бізнес слабшає, гине або змінюється до невпізнаванності. Творець потребує і шукає ефективного менеджера, менеджер шукає і потребує талановитого творця. Це дві різні природи, які потребують одна одної, як і дві різні природи – чоловіча та жіноча, які потребують одна одної!

 

Прекрасне функціонування бізнесу можливе тільки на умовах творця і на комфортних, вигідних умовах для управлінця!

 

Сімейні бізнеси, в яких не плутають професійне з особистим, в яких змогли поєднати природу ефективності і природу родинних стосунків, – це найкраща модель бізнесу в світі, тільки небагато хто зміг вийти на таку височінь. В більшості випадків є постійний конфлікт цих двох природ: ефективності та відносин.

 

Без ефективності не може бути нормальних стосунків в бізнес-середовищі між засновником і управлінцем. І не може бути ефективного, довгострокового, гармонійного бізнесу без партнерських, довірливих стосунків між засновником та управлінцем.

 

В системі координат Бога Творця виконання Його інструкцій, законів і є природою Святості, безгрішності, яку людина порушила, спотворила і зламала. Зламала Його ідею ідеального світу, за що мала заплатити штраф всім, що в неї є, і також собою, та бути звільненою з планети Земля назавжди. Бо плата за гріх – смерть. Та природа Святості вступила в конфлікт з іншою природою Творця – природою Любові. Святість вимагає справедливості і покарання за порушення вічних інструкцій смертю, Любов вимагає помилування, стосунків і другого шансу… Що робити? Чи можливо врятувати проект «Земля», врятувати людство?

 

Засновник світу знаходить вихід! Його природа Любові в уособленні Єдинонародженого Сина втілюється в природу людини, стає топ-менеджером планети Земля і всього людства, безпомилково виконує всі інструкції, правила і стандарти Засновника, сплачує найбільший штраф в історії людства за всі їхні помилки в найдорожчій земній валюті – Своїм земним життям, і стає негайно звільненим Засновником з планети Земля за провини всіх попередніх управлінців.

 

«Яка несправедливість! – сказала Святість. – Він не мав Своїх особистих помилок, а був звільнений за чужі помилки, так не має залишатись, адже Я і є справедливість!»

 

Після того як Святість отримала погашення штрафу згідно закону справедливості, Син був поновлений на посаді топ-менеджера світу, і Йому надана вся влада і повноваження, а Засновник Батько більше не гнівається на тих, хто завинив і хто вибачився, хто став під владу Сина, який став перед Засновником протеже всіх людей, тих, хто подав свої резюме наново і став учнями Сина в питаннях ефективності, святості.

 

Хто не вибачається, не визнає своїх помилок, і не оцінить те, що зробив Син, не оцінить ту плату, яку Він заплатив Святості. Хто не надасть своє резюме наново і не стане на шлях учнівства в питаннях ефективності, той буде звільнений остаточно з проекту «Земля», адже він не прийняв дар прощення, а виконати всі інструкції не зміг!

 

Земний шлях Ісуса Христа, Сина Божого, взяття Ним провин всього людства на Себе, оплата штрафу Своїм життям замість наших – це і є спасительна жертва, Пасха, подвиг Його душі заради кожного з нас, аби ми отримали назад своє вічне життя разом з Засновником, Батьком!