Умови використання промокодів
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Умови використання промокодів

Промокод може надавати знижку на один товар, або на групу товарів. Він може бути як багаторазовим, так і для одноразового застосування. Щоб застосувати отриманий код, додайте вибрані Вами товари в «Кошик» і переходьте до оформлення замовлення. У вікні оформлення Ви побачите поле введення «Промокод».

Якщо код введений вірно, і він підходить до даних товарів, сайт видасть повідомлення що промокод застосовано, а вартість покупки зменшиться на відповідну суму знижки.

Якщо код введено невірно, з'явиться відповідне попередження. Також з'явиться повідомлення про помилку, якщо даний промокод не можна застосувати до даного товару або групи товарів.

Після закінчення періоду активації скористатися промокодом не можна.

Якщо Ви не можете знайти умови акції або вони Вам незрозумілі, Ви маєте право звернутися до наших менеджерів за інформацією до активації промокоду.

Компанія залишає за собою право на свій розсуд, без погодження з клієнтами, відключати дію промокодів, включаючи, але не обмежуючись випадками закінчення термінів дії промокодів, на час проведення акцій та ін.