не визначений
0800330806
Дзвінок безкоштовний

Друк сумок

Сумка повнокольорова
Сумка-рюкзак
Еко-сумка бавовна 100%
Пенал-косметичка
Мішечок
Сумка "Мішок"
Сумка "Майка"
Нужна консультация? Звоните 0800 330 806 (бесплатно) или оставляйте заявку, мы перезвоним!

Тканинна сумка - предмет побуту, який сміливо витісняє поліетиленові пакети і упаковки з нашого життя. Еко-сумки, рюкзаки щодня використовують безліч людей в метро, ​​на вулиці, на роботі. Ми бачимо десятки перехожих з ганчірковими сумками, на яких нанесені різні логотипи, малюнки і написи. Реклама на цьому аксесуарі - доступний спосіб підвищити впізнаваність бренду, адже вона працює кожен раз коли його використовують.


Сумки і рюкзаки - хороший варіант раздатки на заходах. На відміну від футболок і кепок, які можуть не підійти людині або їх просто не захочуть носити, вони точно будуть використовуватися часто.

Пошиття сумок з печаткою під замовлення

Ми виробляємо: сумки-рюкзаки і сумки з довгими ручками, більш відомі як еко-сумки. До замовлення доступні різні розміри у вертикальній або горизонтальній орієнтації.


Використовувані матеріали:

  • спанбонд;

  • бавовна;

  • габардин;

  • оксфорд (водонепроникна тканина);

  • штучні шовк (тільки для пошиття сумок-рюкзаків).


Друк фото, логотипу, зображення можливо з двох сторін. Трафарет до 3х квітів. Принт добре тримається після прання і не злазить в процесі експлуатації. Опціонально для еко-сумок можливий пошив вставок.


Замовляйте сумки з принтом за 1 хвилину онлайн: вкажіть параметри, тираж, завантажте макет і чекайте своє замовлення до вказаної дати. виробництво брендованих сумок в Києві, Дніпрі. Доставка по Україні. Залишилися питання? Зв'яжіться з нами за безкоштовним телефоном 0800330806 або залиш заявку на зворотний дзвінок і ми Вас додатково проконсультуємо.