Віндери
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Віндери

Продукція:
1
Виберіть характеристики і параметри замовлення:
Розмір:
Матеріал:
Друк:
Карман (мм.):
Зав'язки:
2
Виберіть тираж і терміни виготовлення:
Вер
19
3
Важлива інформація:
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.

Потрібна консультація? Телефонуйте 0800 331 356 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!


Віндер - вид рекламного прапора. Сучасний дизайн робить його більш привабливим на відміну від традиційної конструкції. Він постійно розправлений за рахунок натягу, виразний через різних форм, зручний завдяки мобільності.

Свої назви види Віндер отримав через форм, які вони нагадують. Найпопулярніші:

● вітрило;

● крапля;

● крило;

● перо.

 

У нас доступні до замовлення 4 розміру даної рекламної конструкції:

● 2400х600 мм

● 2600х630 мм

● 3200х800 мм

● 4200х900 мм

● Індивідуальні через менеджера

 

Друк на полотні робиться з однієї або двох сторін методом сублімації. Такі зображення не стираються і не вигоряють. Як матеріал ми використовуємо прапорну сітку, спеціально призначену для виготовлення прапорів. Вона ідеально підходить для зовнішнього застосування і має довгий термін служби. Такі Віндери сміливо можна розміщувати на фасадах будівель, виставляти на вулицях не боячись палючого сонця, проливного дощу, сильного вітру, так як в сітці є осередки, які не дають пошкоджуватися полотну.

За допомогою кишені Віндер кріпиться на флагшток і фіксується зав'язками. Карман кріплення стандартний і складає 40 мм.

 

Замовити Віндер

Оформляйте замовлення онлайн і забирайте його в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові. Здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України при наявності служби перевізника у вашому місті. Роблячи замовлення на сайті, ви відразу побачите ціну і дату готовності замовлення за умови оплати в цей же день. Просто вкажіть параметри, тираж і прикріпіть макет.