Блок щоденника датований (344 стр.)
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Блок щоденника датований (344 стр.)

Продукція:
1
Параметри друку:
Колір щоденника:
2
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Тираж:
Чер
20
3
Важлива інформація
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →
Вашій увазі пропонується датований блок щоденника на 344 сторінки. Ви можете придбати у нас вже готові блоки щоденника з кремовими або білими сторінками. За бажанням блок можна використовувати в тому вигляді, в якому він є, або доукомплектувати обкладинкою на ваш смак, враховуючи всі ваші побажання. Мінімальний тираж даного продукту становить двадцять екземплярів, що позитивно позначається на ціні одного примірника, зменшуючи її відносно роздрібної ціни. Висока якість друку забезпечена завдяки сучасному, новому, професійному обладнанню, на якому друкуються блоки щоденника. Не пропустіть таку вигідну можливість придбати для себе і своїх співробітників блоки щоденника за такою вигідною ціною.