Маски багаторазові
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Маски багаторазові

Продукція:
1
Виберіть характеристики і параметри замовлення:
Розмір:
Форма:
Матеріал:
Друк:
Упакувати по 1 шт.
2
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Вер
23
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.

Маски відносяться до засобів індивідуального захисту і стали вже звичною річчю для нас. Найпоширенішими у виробництві є медичні одноразові маски. Однак їх використання вже обернулося екологічною проблемою: 1,5 млрд засобів індивідуального захисту було викинуто в океани тільки за 2020 рік. Ми пам'ятаємо, що ЗІЗ потрібні хворим людям, для здорових людей вони необхідні тільки в громадських місцях. Тому багаторазові маски - відмінна альтернатива медичним маскам.

Основні переваги багаторазових тканинних ЗІЗ є:

● за рахунок тривалого терміну служби виходять дешевше;

● комфортні;

● легко стежити за їх чистою;

● прості в утилізації на відміну від медичних, які відносяться до сміття підвищеного класу небезпеки.

Друк на масках - це можливість зробити її модною, веселою, ділової, підкреслює індивідуальність. Брендовані маски знадобляться для проведення масових заходів, стануть персональними засобами захисту для ваших співробітників і, звичайно ж, рекламою.

Замовити багаторазову маску

Ми виробляємо багаторазові маски з печаткою на тканини. Брендовані служать як додатковий рекламний носій, а виготовлені за індивідуальним дизайном ЗІЗ радують вас і оточуючих. У масках враховані всі вимоги до захисту органів дихання і анатомічні особливості особи для гарної посадки. Для пошиття використовується габардин - верхній шар, внутрішній шар - бавовна.

В асортименті представлені маски для:

● дорослих;

● дітей;

● підлітків.

Три форми на вибір:

1. Маска з двох частин напівкругла. Анатомічно огинає особа, закриває ніс і рот, охоплює підборіддя. Лінія сточування плавна.

2. Маска з двох частин з куточками. Ідеально прилягає до обличчя, за рахунок особливого крою з двома куточками вгорі і внизу, добре лягає по носі і підборідді.

3. Маска-прямокутник. Найбільш традиційний вид, незважаючи на простоту крою, на відмінно виконує свої функції, не відходить, добре сидить.

До всіх маскам пришиті гумки. Завдяки точному крою вони не тиснуть, і не тягнуть за вуха. Шви акуратні і не натирають.

Ми працюємо в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові. Здійснюємо доставку в будь-який населений пункт при наявності служби перевізника у вашому місті. Оформляючи замовлення онлайн, ви відразу побачите ціну і дату готовності замовлення за умови оплати в цей же день.

Наша продукція