Конверт С4 (229x324 мм)
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Конверт С4 (229x324 мм)

Продукція:
1
Выберите тираж и срок изготовления заказа:
Вер
23
Вер
23
2
Важная информация
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →

Один з найбільших представників конвертів – конверт С4. Він легко вміщує аркуш паперу формату А4. У ньому вільно можна пересилати поштою документацію та інші папери. Крім цього, конверт С4 використовують для транспортування або зберігання паперів, грошей, рекламної поліграфії, договорів і рекламних брошур. Це просто універсальний конверт, який має бути в кожному офісі. Аби не переплачувати, щоразу купуючи конверти за роздрібною ціною, ми пропонуємо вам замовити у нас друк конвертів за оптовою ціною. При цьому ви зможете отримати не просто стандартний конверт, а конверт зі своїм оригінальним дизайном, з логотипом компанії, з усім тим, що ви побажаєте бачити на ньому. Ваше рішення, заявка або дзвінок до нас дозволить вирішити це питання в найкоротші терміни за вигідною для вас ціною і з результатом, що перевищить ваші очікування.