Конверт С5 (162x229 мм)
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Конверт С5 (162x229 мм)

Продукція:
1
Выберите тираж и срок изготовления заказа:
Вер
22
Вер
23
Вер
23
2
Важная информация
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →

Дуже зручний і практичний поштовий конверт С5. Конверт має розміри, що дозволяють вкласти в нього до десяти аркушів формату А4, складених вдвоє, або до двадцяти п’яти аркушів формату А5. За бажанням ви можете створити свій індивідуальний дизайн з вашим фірмовим логотипом. Конверти друкуються повнокольоровим друком на сучасному професійному обладнанні, що дозволяє гарантувати 100% перенесення кольорів. Конверт оснащений силіконовою клейкою стрічкою. Ми пропонуємо вам оптові ціни, якісний продукт з вашим оригінальним дизайном. Навіщо переплачувати, постійно купуючи стандартні конверти за роздрібною ціною, якщо можна створити свій фірмовий конверт за оптовою ціною. Зробіть заявку на сайті, зателефонуйте або замовте послугу «Зворотній дзвінок», і ми створимо для вас конверт, який перевершить ваші очікування.