Конверт Е65 (110x220 мм)
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Конверт Е65 (110x220 мм)

Продукція:
1
Выберите тираж и срок изготовления заказа:
Вер
22
Вер
23
Вер
27
2
Важная информация
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →
Поштовий конверт Е65 використовується для поштових відправлень документації та листів різного типу. При створенні конвертів застосовується офсетний папір високої якості. Конверт Е65 має клейове нанесення у вигляді відривної силіконової стрічки, а також прямий клапан. Навіщо постійно купувати конверти за роздрібною ціною, переплачуючи кожен раз, якщо ви можете замовити відразу певну партію конвертів, та ще й зі своїм фірмовим стилем. Замовляючи конверти малим і великим оптом, ви отримуєте вигідну ціну, високу якість і можливість створити свій індивідуальний дизайн з логотипом компанії. Зробіть заявку на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і ми виготовимо для вас оригінальні конверти з неповторним дизайном.