Конверт з вікном Е65 (110x220 мм)
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Конверт з вікном Е65 (110x220 мм)

Продукція:
1
Выберите тираж и срок изготовления заказа:
Вер
23
Вер
27
2
Важная информация
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →

Конверт з логотипом компанії і оригінальним дизайном – це не просто поштовий конверт для пересилання листів і документації, це рекламний інструмент, який нагадає про компанію, а також про послуги і продукти, що вона пропонує. Конверт з вікном Е65, на відміну від свого аналога, конверта Е65, оснащений вікном в лівому нижньому кутку. Якісний офсетний папір дозволяє виготовити конверт високої якості, а клейка стрічка робить комфортним його використання. Якщо ви постійно користуєтеся конвертами, то набагато вигідніше замовляти їх оптом. Наші оптові ціни приємно здивують вас, до того ж ви отримаєте конверт зі своїм унікальним дизайном. Дайте нам знати про свої вимоги будь-яким зручним для вас способом – і ми створимо для вас неповторні конверти високої якості.