Календарна сітка для настільних календарів МІНІ
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Календарна сітка для настільних календарів МІНІ

Продукція:
1
Параметри замовлення:
Матеріал:
Друк:
Кол-во блоков/листов в блоке
2
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Сер
02
3
Важлива інформація
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →
Календарна сітка для настільних календарів міні за вигідною ціною при мінімальному замовленні двадцяти примірників. Календарна сітка складається з блоку на дванадцять аркушів. Використовується папір щільністю 90 г, застосовується двоколірний друк, за необхідності – з обох боків. Ви можете не переживати щодо якості друку, оскільки він проводиться на професійному, новому обладнанні. Навіщо переплачувати, якщо можна придбати календарну сітку за меншою ціною, при тому, що ціна не буде впливати на якість продукції. Створіть свій оригінальний календар, використовуючи календарну сітку для настільних календарів міні. Замовте послугу «Зворотній дзвінок» або зробіть заявку на сайті, і ми зробимо для вас календарну сітку високої якості.