Календар ПАЛАТКА висічний з підставкою
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Календар ПАЛАТКА висічний з підставкою

Продукція:
1
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Основа 210х97 мм,4+0, картон 260г/м2
Сер
05
Сер
04
Сер
03
2
Важлива інформація:
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →
Компактний, легкий і сучасний календар-намет з підставкою – ідеальний варіант календаря в якості сувеніра для корпоративних клієнтів. На ньому можна розмістити мінімально необхідну інформацію або рекламу. Він практичний і зручний в користуванні, не займає багато місця на столі. А завдяки тому, що календар постійно перед вашими очима, ви точно не забудете важливу подію або зустріч. Календар двосторонній з підставкою і висіченим з’єднанням. Основа – щільний картон. Ми гарантуємо відмінну якість друку завдяки гарному обладнанню. Замовлення ви отримаєте в зазначені терміни, і наш продукт приємно здивує. Ми зробимо ідеально якісний календар, з яким ви зможете планувати справи і не забудете важливі дати!