Календар ПАЛАТКА перекидний 1
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Календар ПАЛАТКА перекидний 1

Продукція:
1
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Сер
05
Сер
04
Сер
03
2
Важлива інформація:
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →
Календар-намет – це робочий календар з барвистим рекламним носієм. Він зручний і практичний у використанні, відмінно розміщується на робочому столі і нагадує вам про важливі події та зустрічі. У календарі зручно робити різні нотатки, і він не займає багато місця. Виготовлений з міцного картонного каркаса з якісними глянцевими або матовими блок-сторінками. Пружинний блок – з міцного білого металу. Календар відмінної якості стане вашою рекламою і подарунком для бізнес-партнерів, друзів та клієнтів. З таким компактним перекидним календарем ви завжди будете пам’ятати про важливі події та зустрічі. Ми зробимо для вас потрібний тираж календарів високої якості. Наші календарі завжди яскраві і привертають до себе увагу!