Календар ПІРАМІДА висічний
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Календар ПІРАМІДА висічний

Продукція:
1
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Основа 114х114х114 мм, 4+0, картон 260г/м2
Сер
05
Сер
04
Сер
03
2
Важлива інформація:
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →

Календар в формі піраміди може стати відмінним бізнес-сувеніром з яскравим, барвистим і корисним наповненням. Всі грані піраміди можуть вміщувати інформацію різного роду. Це може бути і яскравий логотип, і рекламна інформація, яка буде нагадувати про вашу компанію протягом усього року.

Завдяки невеликий вартості календаря-піраміда, його можна презентувати всім корпоративним клієнтам. Пірамідка відмінно розміститься на робочому столі і буде радувати своїми нагадуваннями і датами. Ви точно нічого не забудете і не пропустите! Зроблено календар з якісного матеріалу – щільного картону. Ми гарантуємо високу якість і відмінне колірне рішення продукту.