не визначений
0800330806
Дзвінок безкоштовний

Сезон друку щоденників 2023 відкрито! Заплануй свій бізнес разом з нами!

Поспішаємо Вам повідомити, що в цьому сезоні у нас з'явилося 7 опцій, завдяки яким Ви зробите свій щоденник унікальним і зручним, зможете здивувати своїх партнерів, клієнтів і колег. Нижче виберіть стандартні параметри щоденника, а також скористайтеся нашими додатковими опціями.
Шановні відвідувачі сайту, якщо ви раптом не бачите варіантів вибору тиражу та вартості – залиште заявку на сайті або напишіть, ми вам допоможемо!

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ РІЗКИМ ПІДВИЩЕННЯМ ЦІН НА ПАПІР, ОСТАТОЧНУ ВАРТІСТЬ
 ПРОДУКЦІЇ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА
!


Необхідна консультація? Телефонуйте 0800 330 806 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!Щоденник шкірзамінник А5


1
Формат:
Розмір:
2
Обкладинка:
Матеріал:
Всі види матеріалів знаходяться: Продукція - Комплектуючі - Матеріали для щоденника.
3
Параметри обкладинки:
Комплектуючі
Тиснення:
Кліше:
Якщо у Вас є своє кліше, завантажте його. Якщо немає - оберіть даний варіант. Розмір кліше - 50 * 100 мм.
4
Внутрішній блок:
Внутрішній блок:
5
Форзац:
Форзац/Нахзац:
Форзац - подвійний аркуш, який з'єднує книжкові листи з палітуркою. Нахзац - задній форзац.
6
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
УВАГА! ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ОБОВ'ЯЗКОВО УТОЧНЮЙТЕ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ ТИРАЖУ ЩОДЕННИКІВ У МЕНЕДЖЕРА!
Тираж (шт)
Термін виготовлення.
25.05.22
7
Важлива інформація:
Підсумок

Шановні відвідувачі сайту! Бажаєте замовити 99, 53 чи будь-яку іншу кількість щоденників?

Для правильного прорахунку зверніться в чат або залиште заявку на зворотний дзвінок. Протягом дня ми обов'язково з вами зв’яжемося!


Замовте і додайте для свого щоденника наші додаткові послуги: перфорація куточка, висікання рубрик, заокруглювання корінця, скусування кутів, окрас зрізу блоку, золочення блоку, закладка.


Необхідна консультація? Телефонуйте 0800 330 806 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!


Асортимент бізнес-подарунків величезний, але щоденники завжди залишатимуться лідерами в цьому списку. Перш за все тому, що це іміджева річ і призначені для особистого використання. Щоденник - та річ, яка буде завжди на робочому столі поруч з комп'ютером, телефоном і ручкою вашого партнера. Цей ділової аксесуар позитивно впливає на імідж компанії, лояльність як серед партнерів, так і серед співробітників.

Особливості щоденників "кожзам"


Замовити корпоративний щоденник можна з м'якою (всередині поролон) або з твердою обкладинкою, верхній матеріал - кожзам.


Кожзам - сучасний матеріал, який виглядає так само презентабельно як і шкіра, але в рази здешевлює виготовлення виробу. Зносостійкий, приємний на дотик і піддатливий для втілення дизайнерських ідей. На сьогоднішній день в асортименті матеріалів для обкладинок 7 кольорів: три варіанти чорного, м'ятний, синій, червоний, рожевий, світло-жовтий. Тому ви можете замовити як класичні варіанти, так і менш формальні блокноти в модному кольоровому варіанті.


Особливими ці щоденники робить персоналізація і брендування. Наприклад, за допомогою друку на закладці або тиснення на обкладинці, яке у нас є декілька видів:

  • сліпе (без використання фарби);

  • кольорове (золотом, сріблом, бронзою).


Датовані сторінки підійдуть, для тих, хто чітко дотримується планування день за днем, для заміток і раціонального використання сторінок вибирайте внутрішній блок без дат.


Форзац - перше, що бачить людина при відкритті блокнота. Це відмінне місце для розміщення реклами, тому ми можемо надрукувати вашу інформацію спочатку і в кінці або стандартно вклеїти карту України і карту світу.


Зробити замовлення швидко і просто як ніколи: заповнюйте онлайн вимоги до щоденника і вкажіть тираж. Обов'язково зазначте наявність кліше, якщо потрібно тиснення. Ми можемо індивідуально виготовити кліше для вашої фірми, яке залишається вам. Ви зможете використовувати його в подальшому для нової брендової продукції. Виробництво поліграфії в Києві, Дніпрі та інших містах. Доставка по всій Україні. Для швидкого замовлення залишайте заявку онлайн або зв'яжіться з нами.