Щоденник шкірзамінник
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Потрібна консультація? Телефонуйте 0800 330 806 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!

Щоденник шкірзамінник

Продукція:
1
Обкладинка (матеріал кожзам)
Колір:
Обкладинка для щоденників Чорний NERO
Обкладинка для щоденників Чорний NERO D557
Обкладинка для щоденників М'ятний Vivella D517
Обкладинка для щоденників Чорний шоколад Old D556
Обкладинка для щоденників Синій Old E170
Обкладинка для щоденників Червоний Vivella E479
Обкладинка для щоденників Рожевий Vivella F414
Обкладинка для щоденників Світло-жовтий Vivella E282
2
Параметри обкладинки
Вибрати варіант:
Тиснення:
Кліше:
Якщо у вас немає готового кліше, то виберіть необхідну опцію і ми виготовимо його для Вас:
3
Внутрішній блок
Внутрішній блок:
Закладка
4
Форзац
Форзац може бути передній - ФП і задній - ФЗ
Форзац
5
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Лип
07
6
Важлива інформація
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →

Потрібна консультація? Телефонуйте 0800 330 806 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!


Асортимент бізнес-подарунків величезний, але щоденники завжди залишатимуться лідерами в цьому списку. Перш за все тому, що це іміджева річ і призначені для особистого використання. Щоденник - та річ, яка буде завжди на робочому столі поруч з комп'ютером, телефоном і ручкою вашого партнера. Цей ділової аксесуар позитивно впливає на імідж компанії, лояльність як серед партнерів, так і серед співробітників.


Особливості щоденників кожзам


Замовити корпоративний щоденник можна з м'якою (всередині поролон) або з твердою обкладинкою, верхній матеріал - кожзам.


Кожзам - сучасний матеріал, який виглядає так само презентабельно як і шкіра, але в рази здешевлює виготовлення виробу. Зносостійкий, приємний на дотик і піддатливий для втілення дизайнерських ідей. На сьогоднішній день в асортименті матеріалів для обкладинок 7 кольорів: три варіанти чорного, м'ятний, синій, червоний, рожевий, світло-жовтий. Тому ви можете замовити як класичні варіанти, так і менш формальні блокноти в модному кольоровому варіанті.


Особливими ці щоденники робить персоналізація і брендування. Наприклад, за допомогою друку на закладці або тиснення на обкладинці, яке у нас є декілька видів:

  • сліпе (без використання фарби);

  • кольорове (золотом, сріблом, бронзою).


Датовані сторінки підійдуть, для тих, хто чітко дотримується планування день за днем, для заміток і раціонального використання сторінок вибирайте внутрішній блок без дат.


Форзац - перше, що бачить людина при відкритті блокнота. Це відмінне місце для розміщення реклами, тому ми можемо надрукувати вашу інформацію спочатку і в кінці або стандартно вклеїти карту України і карту світу.


Зробити замовлення швидко і просто як ніколи: заповнюйте онлайн вимоги до щоденника і вкажіть тираж. Обов'язково зазначте наявність кліше, якщо потрібно тиснення. Ми можемо індивідуально виготовити кліше для вашої фірми, яке залишається вам. Ви зможете використовувати його в подальшому для нової брендової продукції. Виробництво поліграфії в Києві, Дніпрі та інших містах. Доставка по всій Україні. Для швидкого замовлення залишайте заявку онлайн або зв'яжіться з нами.