Щоденник з повнокольорової обкладинкою
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Щоденник з повнокольорової обкладинкою

Продукція:
1
Параметри обкладинки
Друк обкладинки
Матеріал обкладинки
Вибрати варіант:
Тиснення:
Кліше:
Якщо у вас немає готового кліше, то виберіть необхідну опцію і ми виготовимо його для Вас:
2
Внутрішній блок
Внутрішній блок:
Закладка
3
Форзац
Форзац може бути передній - ФП і задній - ФЗ
Форзац
4
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
Лип
07
5
Важлива інформація
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета >

Потрібна консультація? Телефонуйте 0800 331 356 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!

Коли хочеться нестандартний щоденник з унікальним дизайном, зверніть увагу на блокноти з повнокольоровим друком. На ваш дизайн ми надрукуємо обкладинку, а особливості використовуваних матеріалів доповнять і підкреслять його ексклюзивність. Такий блокнот стане хорошим помічником роботі, якого ви дуже полюбите; буде відмінним презентом партнерам і співробітникам. Для цього типу щоденників використовується картонна обкладинка: тверда або м'яка з поролоном. Сам картон може бути з глянцевим або з матовим покриттям. Якщо це корпоративний іміджевий блокнот, то його дизайн можна доповнити тисненням. На вибір у нас є:

● сліпе тиснення;

● тиснення золото / бронзою / сріблом.

Для замовлення цієї опції вам знадобиться кліше. Якщо його немає, то ви можете замовити його виготовлення у нас і надалі використовувати для друк поліграфії своєї компанії.

Внутрішній блок - один з важливих параметрів при замовленні даного типу продукції, він може бути датованим або без дат. Папір білий. Додатково брендувати  щоденник можна за допомогою закладки та форзацу. Форзац друкується за індивідуальним макетом або вибирається стандартний: карта України або карта світу.

Замовити щоденники з повнокольоровим обкладинкою

Наша друкарня виконує замовлення оптом в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові. Здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України при наявності служби перевізника у вашому місті. Роблячи замовлення на сайті, ви відразу побачите ціну і дату готовності замовлення за умови оплати в цей же день. Просто вкажіть параметри і прикріпіть макет.