не визначений
0800330806
Дзвінок безкоштовний

Сезон друку щоденників 2022 відкрито! Заплануй свій бізнес разом з нами!

Поспішаємо Вам повідомити, що в цьому сезоні у нас з'явилося 7 опцій, завдяки яким Ви зробите свій щоденник унікальним і зручним, зможете здивувати своїх партнерів, клієнтів і колег. Нижче виберіть стандартні параметри щоденника, а також скористайтеся нашими додатковими опціями.
Шановні відвідувачі сайту, якщо ви раптом не бачите варіантів вибору тиражу та вартості – залиште заявку на сайті або напишіть, ми вам допоможемо!


Необхідна консультація? Телефонуйте 0800 330 806 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!Щоденник А5 з повнокольорової обкладинкою

1
Формат:
2
Параметри обкладинки:
Друк обкладинки:
Обкладинка:
Перепліт:
Тиснення:
Кліше:
Якщо у Вас є своє кліше, завантажте його. Якщо немає - оберіть даний варіант. Розмір кліше - 50 * 100 мм.
3
Внутрішній блок:
Внутрішній блок:
4
Форзац
Форзац - подвійний аркуш, який з'єднує книжкові листи з палітуркою. Нахзац - задній форзац.
Форзац/Нахзац:
5
Виберіть тираж і термін виготовлення замовлення:
УВАГА! ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ОБОВ'ЯЗКОВО УТОЧНЮЙТЕ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ ТИРАЖУ ЩОДЕННИКІВ У МЕНЕДЖЕРА!
Тираж (шт)
Термін виготовлення.
01.02.22
6
Важлива інформація
Підсумок

undefined

Шановні відвідувачі сайту! Бажаєте замовити 99, 53 чи будь-яку іншу кількість щоденників?

Для правильного прорахунку зверніться в чат або залиште заявку на зворотний дзвінок. Протягом дня ми обов'язково з вами зв’яжемося!


Замовте і додайте для свого щоденника наші додаткові послуги: перфорація куточка, висікання рубрик, заокруглювання корінця, скусування кутів, окрас зрізу блоку, золочення блоку, закладка.

Замовте і додайте для свого щоденника наші додаткові послуги: перфорація куточка, висікання рубрик, кругление корінця, скусування кутів, окрас зрізу блоку, золочення блоку, закладка.

Необхідна консультація? Телефонуйте 0800 330 806 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми передзвонимо!


Коли хочеться нестандартний щоденник з унікальним дизайном, зверніть увагу на блокноти з повнокольоровим друком. На ваш дизайн ми надрукуємо обкладинку, а особливості використовуваних матеріалів доповнять і підкреслять його ексклюзивність. Такий блокнот стане хорошим помічником роботі, якого ви дуже полюбите; буде відмінним презентом партнерам і співробітникам. Для цього типу щоденників використовується картонна обкладинка: тверда або м'яка з поролоном. Сам картон може бути з глянцевим або з матовим покриттям. Якщо це корпоративний іміджевий блокнот, то його дизайн можна доповнити тисненням. На вибір у нас є:

● сліпе тиснення;

● тиснення золото / бронзою / сріблом.

Для замовлення цієї опції вам знадобиться кліше. Якщо його немає, то ви можете замовити його виготовлення у нас і надалі використовувати для друк поліграфії своєї компанії.

Внутрішній блок - один з важливих параметрів при замовленні даного типу продукції, він може бути датованим або без дат. Папір білий. Додатково брендувати  щоденник можна за допомогою закладки та форзацу. Форзац друкується за індивідуальним макетом або вибирається стандартний: карта України або карта світу.

Замовити щоденники з повнокольоровим обкладинкою

Наша друкарня виконує замовлення оптом в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові. Здійснюємо доставку в будь-який населений пункт України при наявності служби перевізника у вашому місті. Роблячи замовлення на сайті, ви відразу побачите ціну і дату готовності замовлення за умови оплати в цей же день. Просто вкажіть параметри і прикріпіть макет.