Блок щоденника не датований (288 стр.)
Дзвінок безкоштовний
0800330806

Блок щоденника не датований (288 стр.)

Продукція:
1
Параметри замовлення:
Колір листів щоденника:
2
Тираж і терміни виробництва:
Тираж:
Чер
20
3
Важлива інформація
Час замовлення
Зробити замовлення на сайті Ви можете 24/7. Якщо Вам потрібна консультація, наші менеджери на зв’язку з 9:00 до 18:00, з понеділка до п’ятниці.
Оплата
Здійснити оплату при замовленні на сайті можна відразу після оформлення замовлення.
Доставка
Терміни доставки дійсні для більшості відділень. Доставка у віддалені райони може зайняти більше двох робочих днів. Відправка файлів або підтвердження оплати після встановленого кінцевого терміну може призвести до затримки доставки.
  • грн.
  • Далі: завантаження макета →
Якщо вам необхідний щоденник, та ще не один, ви можете скористатися нашою вигідною пропозицією і придбати по оптовій ціні не датований блок щоденника на 288 сторінок. Цей блок можна використовувати і без обкладинки, але при бажанні можна створити для нього і фірмову, оригінальну обкладинку враховуючи всі ваші побажання. Сторінки блоку щоденника виготовляються з паперу кремового або білого кольору. Друк проводитися на сучасному, професійному обладнанні, що гарантує високу якість друку. Зателефонуйте нам або замовте послугу «Зворотній дзвінок» і ви отримаєте блоки щоденника найвищої якості, за вигідною оптовою ціною. Мінімальне замовлення становить двадцять екземплярів.