не визначений
0800330806
Дзвінок безкоштовний

Виготовлення та друк конвертів

Конверт Е65 (110x220 мм)
Конверт з вікном Е65 (110x220 мм)
Конверт С5 (162x229 мм)
Конверт С4 (229x324 мм)
Потрібна консультація? Телефонуйте 0800 330 806 (безкоштовно) або залишайте заявку, ми перезвонимо!

Як зробити замовлення (покрокова інструкція)

У діловій комунікації брендування базових речей таких як конверти, говорить про рівень партнера і є свого роду візитною карткою. Брендований конверт - це індивідуальна упаковка для ваших документів, рекламних матеріалів, грошей. Крім того, що це іміджева поліграфія, вона має і практичну сторону. Конверти з надрукованим логотипом істотно економлять час офіс-менеджерам, бухгалтерії, яким не потрібно їх підписувати. А наявність липкої смужки робить процес упаковки листи швидким і приємним.

Види конверів

У століття цифрових технологій нам все одно доводиться обмінюватися діловими паперами. Стан документів, в якому вони доходять до одержувача може виявитися важливим фактором прийняття їх іншою стороною, тому при замовленні конвертів зверніть увагу на їх формат. Підбирайте розміри під цілі.

 

Основні формати конвертів і їх призначення:

● Конверт Е65 (110x220 мм) - для відправки рекламної продукції, наприклад, буклетів, лист А4 поміщається складений в три рази.

● Конверт з вікном Е65 (110x220 мм) - для вкладень формату А6.

● Конверт С5 (162x229 мм) - підходить для відправки ділових паперів, листи потрібно зігнути навпіл.

● Конверт С4 (229x324 мм) - для документів, які небажано слажівать і м'яти, адресат отримає їх в ідеальному стані.

 

Виготовлення конвертів

Різноманітність конвертів дуже велика: від стандартних білих конвертів з логотипом до дизайнерських для спеціальних запрошень. Замовити конверти можна з крафтового або кольорового паперу. Ми працюємо в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові. Є доставка. Оформляючи замовлення онлайн ви відразу бачите ціну і дату готовності замовлення при оплаті в цей же день. Залишилися питання? Зв'яжіться з нами або замовте зворотний дзвінок.

Наша продукція