не визначений
0800330806
Дзвінок безкоштовний

Друк настінних календарів

Календарь квартальный - ЭКОНОМ ( 1 рекл. поле )
Календарь квартальный - Медиум (2 рекл. поля)
Календарь квартальный - Бизнес (4 рекл. поля)
Перекидной календарь на пружину с обложкой А4 (297х210 мм)
Перекидной календарь на пружину с обложкой А3 (297х420 мм)
Перекидной календарь на пружину без обложки А4 (297х210 мм)
Перекидной календарь на пружину без обложки А3 (297х420 мм)
Перекидной календарь на пружину без обложки А2 (594х420 мм)

Настінний календар - помічник співробітників, частина офісного інтер'єру і відмінне місце для розміщення брендової реклами. Для багатьох пересування віконця з датою навіть стало особливим ритуалом, з якого починається робочий ранок. Тому коли стоїть питання, що презентувати на 2021 рік партнерам, постачальникам, клієнтам - сміливо додавайте цей вид поліграфії в подарунковий бокс, так як він точно буде використовуватися наступні 365 днів.


Популярні розміри і конструкції


Заглибимося в особливості конструкції для того, щоб було легше визначитися з видом календаря, який підходить під ваші завдання і цілі, і найкращим чином донесе потрібну інформацію до цільової аудиторії. Основними і найпопулярнішими є 2 види корпоративних календарів:


  • Квартальні на 1, 2 або 4 рекламних поля. Основою є шапка, на якій друкується головне зображення - вона задає тон всьому виробу. Тут, як правило, друкується логотип фірми, слоган, девіз наступного року. Рекламним полем вважається частина картонної підкладки, яку видно під відривним блоком. Їх кількість пропорційні можливості заволодіти увагою людей, які будуть контактувати з календарем.


Виготовляється з картону щільністю 260 г / м2, може бути без ламінації і з ламінуванням на вибір: матової або глянсової. Відривні листи з крейдованого паперу двох форматів: стандартні з білим або кольоровим фоном.


Для з'єднання блоків використовується металева пружина, для кріплення на стіні - золотий або срібний люверс на вибір.


  • Перекидний. Популярні формати: А3 (297х420 мм) і А4 (297х210 мм). Кріплення знаходиться зверху листа, це металева пружина і ригель. Перекидні листи з паперу щільністю 130 г / м2, кількість аркушів 6 або 12. Обкладинка з картону 260 г / м2. Особливість таких календарів - це велике рекламне поле. Тут ніщо не відволікає увагу від рекламного повідомлення, при цьому календар продовжує служити за основним призначенням. Його неможливо пропустити поглядом, вони виглядають модно і стильно.


Виготовлення настінних календарів під замовлення в Дніпрі, Києві та інших містах України. Можлива доставка перевізниками, які є у вашому населеному пункті. Оформляйте замовлення онлайн за 1 хвилину: виберіть параметри друку, завантажте інструкцію і макет виробу. При внесенні даних ви побачите дату готовності поліграфії, яка актуальна при оплаті в день замовлення.

Наша продукція