не визначений
0800330806
Дзвінок безкоштовний

Друк настільних календарів

Календар ПАЛАТКА перекидний 1
Календар ПАЛАТКА перекидний 2
Календар ПАЛАТКА висічний
Календар ПІРАМІДА висічний

Настільний календар не перестає бути вірним помічником в щоденній роботі багатьох співробітників. Він завжди на відстані витягнутої руки. Варто перевести погляд і можна легко зорієнтуватися в датах, швидко запланувати важливу подію. Компактний розмір і зручна конструкція дозволяють йому займати почесне місце на робочому столі. Дизайн - ще один елемент, який весь час звертає на себе увагу. Крім логотипу компанії, фото та інших елементів можна додати головоломки, красиво і сучасно показати продукцію, розповісти історію компанії. Цікаві календарі западають в душу, їх хочеться гортати, і мріяти про календарі вже на наступний рік.


Корпоративний настільний календар


Друк календарів на 2021 рік під замовлення - хороша інвестиція в рекламу, яка буде на очах у клієнтів і партнерів цілий рік.

Вони можуть бути:

  • річні, наприклад, пірамідка або намет з висіченим підставкою;

  • на квартал або місяць, як правило, це перекидні календарі-палатки.


Крім дизайну і обраного формату, зверніть увагу на матеріал, з якого виробляється виріб. Протягом року, при правильній експлуатації, воно не має порватися, розтріпатися, розклеїтись, так як все це впливає на враження про фірму. Ну і ні у кого не повинно бути почуття, що на ньому зекономили. Тому, у виробництві ми використовуємо картон 260 г / м.кв., Папір 90 г / м.кв. і пружини з металу, щоб календарі були привабливі і практичні. Наші ціни завжди залишаються прийнятними і доступними.


Оформляйте замовлення онлайн за 1 хвилину: вкажіть характеристики свого календаря і завантажте макет. Залишилися питання чи уточнення? Зателефонуйте за безкоштовним номером 0800330806 або залиште заявку на зворотний дзвінок і ми Вас додатково проконсультуємо. Замовити виготовлення домашнього текстилю з друком або вишивкою можна в Києві, Дніпрі та інших містах. Здійснюємо доставку по Україні.

Наша продукція