не визначений
0800330806
Дзвінок безкоштовний
Друкуємо блокноти під замовлення. Телефонуйте 0800 330 806  (безкоштовно) або залишайте заявку, пишіть в online-чат або на пошту order@dmprint.com.ua

Наші менеджери зв'яжуться з Вами та швидко прорахують, а майстри друкарського діла якісно виготовлять ваші унікальні блокноти.

Щоб перейти до параметрів та цін оберіть вид щоденника!
Як зробити замовлення (покрокова інструкція)

Виготовлення та друк щоденників

Щоденник А5
Щоденник А4
Щоденники-блокноти Молескін

Експеримент психологів Пем Мюллер і Деніела Оппенгеймера довів, що фіксація інформації від руки, на відміну від набору тексту на клавіатурі, сприяє кращому її запам’ятовуванню і осмислення (з сутністю експерименту можна ознайомитися за посиланням). Про це також свідчать дані професора Вашингтонського університету Вірджинії Бернінгер, яка стверджує, що написання від руки активізує ділянки кори головного мозку, які відповідають за засвоєння, збереження і відтворення інформації.

А це означає, що НАШІ ЩОДЕННИКИ нададуть Вам можливість не тільки розпланувати свої трудові будні, а й паралельно розвивати пам’ять, мислення і мову!

Вони можуть стати помічниками не тільки особисто для Вас, але і відмінним подарунком Вашим близьким – членам сім’ї, друзям і Вашим колегам. Особливо корисними вони будуть тим, хто вважає за краще вести планування своїх справ на паперових носіях, а не в електронних органайзерах:

·         з міркувань постійної доступності (адже при розрядженому акумуляторі або виході з ладу програмного забезпечення отримати доступ до вмісту органайзера неможливо);

·         через вкрай просте їхнє використання – не потрібно вивчати інструкцію і розбиратися в численних кнопках і функціях;

·         через зручність – адже під час, наприклад, телефонної розмови робити позначки на папері більш швидко та звично;

·         візуально ми краще пам’ятаємо, де розміщена та або інша інформація, та не чекаємо, коли буде завантажений черговий лист.

Щоденники, які ми пропонуємо Вам, відрізняються високою якістю паперу, палітурки і різноманітністю, а також розраховані на будь-який бюджет.

Високої Вам ефективності в плануванні і веденні справ!

Партнер Вашого успіху, «Домінанта Принт».